U Mariborskom gradskom parku protekle je noći pronađena krvava 20-godišnjakinja. Kako prenosi slovenski 24ur, istražitelji sumnjaju da ju je napao 22-godišnjak s kojim se posvađala te ju je, nakon što ju je ozlijedio, ostavio da leži u parku.
Djevojka je prevezena u Sveučilišni klinički centar u Ljubljani te se nalazi u kritičnom stanju, a policija je uhitila osumnjičenika nakon što se vratio u park po ruksak.
Kako doznaje slovenska Večer, a prenosi 24ur, muškarac je ženu navodno fizički maltretirao, odrezao joj palac i unakazio joj lice do neprepoznatljivosti.
Još uvijek se čeka službeno priopćenje policije o slučaju.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam