RAZMIŠLJATE LI KOJI JE NAJBOLJI TRENUTAK DA KUPITE ONAJ DIVNI KAPUT ILI CIPELE, KOJE GLEDATE JOŠ OD OVE JESENI?

Zimska sniženja su u punom jeku, a mi smo saznali gdje su najbolji popusti

Objavljeno: 13.01.2023. Metropolitan

Krenuli su primamljivi popusti a u razmišljanju što i kad kupiti, pitanje koje svima prolazi kroz glavu – kako najbolje iskoristiti zimska sniženja?
Razmišljate li koji je najbolji trenutak da kupite onaj divni kaput ili cipele, koje gledate još od ove jeseni?! Sniženja su idealna za to! Uhvatit ćete velike popuste, ali i osigurati da ne ostanete bez svog toliko željenog komada odjeće ili obuće.
Najveći trgovački centar u Hrvatskoj, Westgate, nudi pregršt modnih brendova gdje svatko može pronaći nešto po svojem ukusu: Reserved, Varteks, HalfPrice, C&A, Europa92, Mango, Mohito, Terranova, Comma, House, Cropp, Galileo, H&M i mnogi drugi.

Odlični popusti očekuju sve posjetitelje, a u nastavku pronađite samo dio popusta u Westgateu:

BABYLAND
15% na Bebetto dječja kolica 3u1
15% na Avionaut autosjedalice
15% na Kinderkraft opremu
15% na Babyono sve za trudnice i bebe
15% na Maltex setovi za njegu bebe
20% 4moms oprema za bebe
Akcija traje do 31.1.2023.

CCC
Do 70% na 1000 artikala
Akcija traje do 29.1.2023.


EUROPA 92
Final sale do 50%

GALILEO
Popusti do 50%
Akcija 1+1 gratis!
*Vrijedi na dio asortimana
*Akcije i popusti se ne zbrajaju i međusobno se isključuju
Popusti se odnose na odabrane proizvode Akcija vrijedi do 31.1.2023. 

HALFPRICE 

Kupi 3 plati 2
Odnosi se na asortiman koji je već dodatno snižen
*Treći najpovoljniji artikl plaća se samo 0,13eur/1kn
Akcija traje do 29.1.2023.

LISCA
Sezonsko sniženje do 50% na kolekciju jesen/zima 2022
Akcija traje do rasprodaje zaliha

VARTEKS
Sezonski popusti do 40%
Akcija traje do 17.1.2023.


Sve popuste pronađite na www.westgate.hr.

Najnovije po kategorijama

SRCE I VOLJA JAČI OD OZLJEDA: ˝Doktor mi je rekao da više nikad neću moći voziti, a onda sam pobijedio na prvenstvu Zagorja. Sljedeća godina će biti top˝

SJEO NA MOTOR S TRI GODINE: NIKOLA HRANIĆ (20) DEČKO JE IZ BEDEKOVČINE O KOJEM BI SE MOGLO PRIČATI KAO O BUDUĆEM SVJETSKOM VELIKANU MOTOCROSSA

SRCE I VOLJA JAČI OD OZLJEDA: ˝Doktor mi je rekao da više nikad neću moći voziti, a onda sam pobijedio na prvenstvu Zagorja. Sljedeća godina će biti top˝

Objavljeno: 09.10.2022. Metropolitan
“Potencijal ovog područja je ogroman, unutrašnjost Hrvatske krije brojna bogatstva i zanimljivosti koje tek treba otkriti, a ja želim biti dio toga”

ŠTO NAM SE TO KRIJE ‘POD KUĆNIM PRAGOM’? DONOSIMO INTERVJU S BRITANSKIM ARHEOLOGOM SVJETSKOGA GLASA, MARKOM B. ROBERTSOM, KOJI SUDJELUJE U MEĐUNARODNOM ARHEOLOŠKOM PROJEKTU NA PODRUČJU RADOBOJA

“Potencijal ovog područja je ogroman, unutrašnjost Hrvatske krije brojna bogatstva i zanimljivosti koje tek treba otkriti, a ja želim biti dio toga”

Objavljeno: 03.09.2022. Metropolitan

Objavljeno u isto vrijeme

Komentirajte putem Facebook-a

Pročitajte više s našeg weba

Prijavite se na naš newsletter