Nakon što su tenisice u trenu nestale s polica prije svega par mjeseci i izazvale ogroman ‘bum’, lanac trgovina Lidl sada u ponudi ponovno ima jedan odjevni komad koji će zasigurno postati hit.
Radi se o muškim gaćama, boksericama, a dolaze u pakiranju od tri komada te na sebi imaju logotip popularnog trgovačkog lanca, piše Poslovni.hr.
Lidl
Bokserice dolaze u tri različite boje i sadrže visok udio elastina i pamuka, a moguće ih je kupiti za 70 kuna.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam