Varaždinska policija dovršila je kriminalističko istraživanje nad 18-godišnjakom zbog sumnje da je počinio kazneno djelo oštećenja tuđe stvari. On je, kako se sumnja, 2. rujna oko 3:30 u ulici Stanka Vraza u Varaždinu oštetio samoposlužni aparat za brzu hranu, u vlasništvu poduzeća sa sjedištem u Turčinu.
Tom je prilikom uporabom fizičke snage razbio vratašca na dovodu gotove hrane, što je izazvalo neispravnost uređaja, a visina materijalne štete iznosi oko 1100 eura. Protiv mladića će se podnijeti kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam