Upravno vijeće Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje, u petak je odlučilo da će cijene PCR i seroloških testiranja koje HZZO, plaća svojim ugovornim ustanovama, biti snižene. Cijena PCR testa na Covid-19 iznosit će 382,92 kune, a serološkog testa po vrsti specifičnih protutijela 121,30 kuna.
-Potreba promjene cijena za dijagnostičke testove na bolest Covid-19 utvrđena je nakon provedene analize u zdravstvenim ustanovama o nabavnim cijenama reagensa, zbog utvrđenih povoljnijih cijena reagensa za PCR test kao i osiguravanja što veće dostupnosti seroloških testiranja u skladu s propisanim indikacijama – priopćili su iz HZZO-a.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam