Novi potres osjetio se u središnjoj Hrvatskoj u 13.01 sati. Kako je objavila aplikacija EMSC jačina mu je bila 3,7 prema Richteru. Epicentar mu je bio 18 kilometara jugozapadno od Petrinje. Kasnije su korigirali i rekli da je potres bio jačine 4,1 prema Richteru.
“Dosta se je zatreslo, djelovalo je kratko, 2-4 sekundi. Vani na asfaltu”, “Bio je jači drmalo je dobro”, “Jak potres, trajalo 6,7 sekundi”, neki su od komentara na EMSC-u.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam