Varaždinsko županijsko odvjetništvo donijelo je rješenje o provođenju istrage protiv majke (30) zbog teškog ubojstva. Naime, prije 15 mjeseci u crnoj vreći ispod kreveta u sobi obiteljske kuće kraj Ivanca pronađena je mrtva beba. Obdukcija je pokazala kako je dijete ugušeno.
Tužiteljstvo sumnja da je osumnjičena 15. veljače 2019. godine ugušila bebu nakon što je rodila te je potom stavila u vreću. U slučaju da nakon istrage bude podignuta optužnica i slučaj završi na sudu, ženi prijeti najmanje 10 godina zatvora. Za slučaj se doznalo kada je majka završila u bolnici jer joj je pozlilo. Tamo su utvrdili da je nedavno rodila.
Temeljem dojave iz varaždinske bolnice policija je 22. veljače krenula u pretragu kuće. Žena je u pritvoru provela četiri mjeseca nakon čega su je pustili na slobodu. Mještani su se tada čudili da je žena uopće bila trudna. Kazali su kako je očito skrivala trudnoću, javlja Jutarnji list.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam