Mladić (18) je u ponedjeljak oko 16 sati bez vozačke dozvole upravljao Alfa Romeom varaždinskih registracija kroz Ulicu doktora Franje Tuđmana u Jastrebarskom. Policajci su primijetili da je u prekršaju te ga zvučnim i svjetlosnim signalima pokušali zaustaviti, ali se mladić dao u bijeg.
Policajci su pod zvučnim i svjetlosnim signalima za njim krenuli u potjeru, ali mladić se i dalje nije zaustavljao. Bježao je kroz Jastrebarsko, Donji Desinec i Lokošin Dol. Pritom je u više navrata drugim vozačima oduzimao prednost prolaska, pretjecao kolonu vozila, vozio u suprotnom smjeru te jurio kraj pješaka.
Bježao je sve do Gornje Reke gdje su ga ispred njegove kuće uhitili policajci i odvezli u postaju na kriminalističko istraživanje. Nakon dovršenog kriminalističkog istraživanja osumnjičeni je predan pritvorskom nadzorniku dok je kaznena prijava zbog obijesne vožnje dostavljena nadležnom državnom odvjetništvu.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam