ONLINE AUKCIJA

Prodaje se Vidin dres u kojem je igrao zaražen koronom: Trenutačna cijena mu je 600 eura

Objavljeno: 12.11.2020. Ante Ferara

U prijateljskoj utakmici protiv Turske u gostima u srijedu, Hrvatska nogometna reprezentacije odigrala je 3:3. Nakon utakmice objavljeno je kako je Domagoj Vida prvo poluvrijeme igrao zaražen koronavirusom. HNS je to doznao na poluvremenu utakmice.

Nogometaši su prije utakmice odlučili prodati dresove u kojima su igrali. Među njima se našao i Vidin. U online aukciju postigao je skoro najvišu cijenu, trenutno košta 600 eura. Očekivano, najskuplji je onaj Luke Modrića, trenutna cijena mu je 825 eura.

Iznos od prodaje ide u Zakladu vatreno srce koju su osnovali hrvatski reprezentativci. Dresovi  su dostupni za ponude na online aukciji na stranici https://matchwornshirt.com/club/croatia. Aukcija završava za deset dana, prenosi gol.dnevnik.hr.