U protekla 24 sata u Nastavnom zavodu za javno zdravstvo “Dr. Andrija Štampar” provedena su 432 testiranja na SARS-CoV-2.U Gradu Zagrebu zabilježeno je 47 novih slučajeva.
Posljedično tome, 140 osoba određena je mjera samoizolacije. Pet je novooboljelih osoba za sada negativne epidemiološke anamneze, 15 osoba su kontakti COVID + osoba, a kod 19 je novooboljelih osoba moguće izlaganje u noćnim klubovima i kafićima tijekom korištenja godišnjeg odmora.
Kod četiri je osobe epidemiološka obrada u tijeku, a četiri su osobe došle iz BiH. Svi testirani korisnici i djelatnici domova za starije i nemoćne osobe na području Grada Zagreba negativni su na SARS-CoV-2.
Zaključno, trenutno je u Gradu Zagrebu 314 aktivnih slučajeva i 719 aktivnih samoizolacija.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam