JOŠ NIJE GOTOV

Napravili mural kraj ulaza u zgradu u kojoj je živio Rajko Dujmić

Objavljeno: 05.10.2020. Ante Ferara

U zagrebačkom kvartu Ravnice u nedjelju je osvanuo mural posvećen legendarnom glazbeniku Rajku Dujmiću. Na njemu pjevač s osmijehom na licu sjedi za klavirom.

Mural je napravljen u haustoru kraj ulaza u zgradu gdje je legendarni glazbenik živio. Za komentar o samom muralu smo u ponedjeljak u haustoru pozvonili na zvono na kojem piše Dujmić. Javila nam se njegova supruga Snježana te kratko kazala kako mural još nije gotov te da će o svemu nešto reći kada on bude završen.

Pregledom murala jasno je da na njemu nedostaju još neki detalji kao što su note na papiru koji se nalazi na klaviru te i tipke na samom klaviru. Kako nam je rekao jedan od prolaznika, Rajko Dujmić je na toj adresi živio posljednjih 35 godina, a prije toga je živio u Maksimiru. Dodao je da su mural izradili dečki koji žive u kvartu te da je na njemu radilo njih petorica ili šestorica.

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Komentirajte putem Facebook-a

Pročitajte više s našeg weba