Vozač (58) se u Zagrebu zaletio automobilom u šleper na semaforu. Auto je potpuno smrskan, bez krova. Izgledalo je strašno, kazao je čitatelj 24sata. Zagrebačka policija je dojavu o prometnoj nesreći auta i kamiona na Jadranskoj aveniji zaprimila oko 3:30.
Očevidom je utvrđeno da se 58-godišnji vozač auta kretao ravno južnim kolnikom u smjeru istoka. Dolaskom do raskrižja s Ulicom Jaruščica i Ulicom Blato nije prilagodio brzinu te je lijevim dijelom auta naletio na stražnji dio priključnog dijela teretnog vozila kojim je upravljao 29-godišnjak. Teretno vozilo je bilo u srednjoj traci zaustavljeno na semaforu. U nesreći je lakše ozlijeđen 58-godišnjak kojemu je pomoć pružena u KBC-u Zagreb.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam