GRAĐANI SU BIJESNI

Tijekom noći u Dubravi razbili prozore na devet automobila: “Oba auta su nam uništena, šteta preko 12.000 kuna”

Objavljeno: 22.12.2020. Ante Ferara

“Pozdrav ekipa, evo jutros smo 9 po redu kome su razbili autu prozor i pokušali opljačkati ne znam što??? Javno sad kažem da im je…. sve živo. Znači bolje da vas klošari nema, kad se sazna tko ste,neće vam pomoć nitko živ. Ako itko ima kakvu informaciju molim da mi se javi. Policija je rekla okvirno Dubrava, a na našem parkingu na V. Poljanicama smo troje tako da pogledajte svoja auta”, napisala je jedna Zagrepčanka u nedjelju ujutro na Facebook stranici Dubrave.

Druga je dodala kako je u 5 sati čula alarm s parkirališta, a kad je pogledala kroz prozor vidjela je neke kako bježe. Treća žena kaže kako se tu ništa ne može.

“Nažalost, ništa se tu ne može, osigurati auto kasko i to je to. Oba auta su nam uništena, materijalna šteta preko 12.000 kn i ne može se ništa”, kaže žena.

Zagrebačka policija objavila je kako su završili istraživanje nad muškarcem (41) zbog oštećenja tuđe stvari i prijetnje. Sumnja ju da je tupim predmetom razbio stakla na pet vozila. Predali su ga pritvorskom nadzorniku,  a kaznena prijava je podnijeta Općinskom državnom odvjetništvu u Zagrebu.

Najnovije po kategorijama

Objavljeno u isto vrijeme

Komentirajte putem Facebook-a

Pročitajte više s našeg weba