Muškarac (69) u četvrtak oko 14.30 sati ušao je u poštu u Ulici Drage Švajcara u Zaprešiću. Naglas je da svi čuju rekao da je zaražen koronavirusom. Iz pošte su nazvali policiju koja je utvrdila kako je to napravio zbog toga što mu mirovina nije bila dostavljena na kućnu adresu. Govorio je da ima simptome koronavirusa i da se zaposlenice trebaju testirati, te da je njemu pronađen virus.
Nakon toga otišao je iz pošte. Svojim ponašanjem uznemirio je građane pa su ga prijavili za kršenje javnog reda i mira. Protiv njega podnijet će optužni prijedlog Općinskom sudu u Novom Zagrebu.
INTERVJU - CHEF MISLAV BOŽIĆ: Krapinski restoran Kramberger ima novog majstora zanata u kuhinji, koji želi stvoriti tim koji će dijeliti njegovu strast prema kuhanju
U skladu s novom europskom regulativom, metropolitan.hr je nadogradio politiku privatnosti i korištenja kolačića. Kolačiće upotrebljavamo kako bismo Vam omogućili što bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost našeg portala. Daljnjim korištenjem našeg portala, suglasni ste s korištenjem kolačića.Prihvaćam